مشاوره رایگان: 09120890596

 

گروه تبلیغاتی نوین ساین

گروه تبلیغاتی نوین ساین

تابلو نئون پلاستیک چیست ؟

حتما می دانید که یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی که درگذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفته تابلو نئون پلاستیک می باشد.

این تابلوها قبل از ورود تابلوهای چلنیوم در بازار موجود بودند و در واقع باعث شد که انگیزه ای برای ساخت تابلوی چلنیوم محسوب می شود.

ساخت تابلو نئون پلاستیک تقریبا شبیه چلنیوم است به این صورت که جنس حروف از پلکسی گلاس می باشد . پلکسی گلاس ازنوعی پلی کربنات شفاف بدست آمده است که بسیار شفاف و شبیه شیشه است اما شیشه نیست طلق است و از مقاومت بیشتری نسبت به شیشه برخوردار است.

باید بدانید که تابلو پلکسی لاس تابلویی است که در آن  فلز بکار نرفته است و تماما از ورق های پلاستیکی مانند سامپکس و ییرلانگ برای ساخت آن استفاده شده است .

برای روشنایی هر دو از لامپ های LED و SMD استفاده می شود و در مدل نئون شیشه ای نور تولید شده توسط گاز نئون تامین می گردد و با ترکیب این گاز با فلوئور می توان به رنگهای متنوع دلخواه دیگری دست یافت .

برای دریافت مشاوره رایگان با مشاورین تابلوسازی نوین ساین می توانید با ما در ارتباط باشید یا در صورت سفارش تابلو نئون پلاستیک فرم سفارش را پر کنید تا هر چه سریعتر مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

نحوه ساخت تابلو نئون پلاستیک:

برای ساخت تابلو نئون پلاستیک ، از شیشه ای بی رنگ و شفاف استفاده می شود که حروف نئون با توجه به سفارش مشتری با حرارت به شکل های مدنظر خم و چم می شود و سپس با استفاده از گاز نئون پر می گردد.

با استفاده از اتصال الکترود به دو سر تابلو نئون و دادن ولتاژ مناسب به  دو سر آن ، گاز نئون موجود در داخل شیشه نور تولید می کند .

پس از دریافت سفارش تابلو نئون از سمت مشتری ابتدا شیشه های خام نئون خریداری و از بازار تهیه می شود این شیشه ها به شکل کروی بوده و داخل آنها خالی می باشد.

سپس دستگاه نئون ساز توسط حرارت و فشار هوا این شیشه های توخالی را به فرم دلخواه در می آورد .

 

تفاوت تابلو حروف برجسته چلنیوم با نئون پلاستیک :

قابل توجه این است که جنس زوار تابلو چلنیوم از آلیاژهای فلزی یا آلومینیوم بر روی پلکسی گلاس است در حالی که زوار نئون پلاستیک از جنس پلاستیک می باشد .

روشنایی تابلوهای تبلیغاتی متفاوت است .

نور در تابلو برجسته چلنیوم با استفاده از لامپ های LED تامین می گردد در صورتی که در گذشته نور تابلوهای نئون پلاستیک از طریق نصب لامپ های مهتابی در داخل باکس تابلو تامین می شد که با ورود لامپ های SMD استفاده از لامپ های مهتابی جای خود را به لامپ های SMD داد .

اما در مورد نئون شیشه ای نور از طریق گاز نئون تامین می گردد.

در تابلوهای چلنیوم نور فقط از روبرو و از سطح کار متصاعد می شود در حالی که شیوه ساخت تابلو نئون پلاستیک به گونه ای است که نور هم از سطح و هم از زوار یا شکاف تعبیه شده بر روی حروف منعکس می گردد .

تعرفه های تابلوی تبلیغاتی نئون با توجه به جنس رویه و بدنه و ساختار آنها کاملا متفاوت است .

قیمت تابلو برجسته به علت مدرن بودن و استفاده از لامپ های LED و درخشندگی و دوام بیشتر نسبت به تابلو نئون پلاستیک  بیشتر می باشد  .

حروف برجسته ازقابلیت انعطاف پذیری سریع و راحت تری نسبت به حروف نئون پلاستیک برخوردارند.

حروف برجسته پلاستیکی که از گذشته با نام حروف نئون پلاستیک مرسوم بوده است از انواع حروف برجسته می باشد که با ظاهری زیبا و شفاف در رنگهای مختلف ، از جنس پلکسی گلس ( پلکسی گلاس ) می باشد.

به جهت پراکندگی نور علاوه بر رویه کار، در لبه یا کناره های حروف در تابلوهای حروف برجسته پلاستیک ، نحوه ی تابش و پراکندگی ان در این نوع کار جلوه ای خاص از نظر زیبایی به تابلوهای حروف برجسته پلاستیک می دهد حروف برجسته پلاستیکی که از گذشته با نام حروف نئون پلاستیک مرسوم بوده است.

بر خلاف حروف چلنیوم و یا استیل هم در قسمت رویه و هم لبه از طلق های پلکسی گلاس ساخته می شوند.

نئون پلاستیک نوعی پلاستیک می باشد با ظاهری بسیارشفاف دررنگهای مختلف.

جنس پلکسی گلاس ازنوعی پلی کربنات با مقاومت زیاد وسبک می باشد.

سطح براق وصیقلی روی کار برای ساخت شکل یا حروف مورد استفاده قرارمی گیرد.

طراحی و ساخت وب سایت توسط شرکت تبلیغات نوین انجام گرفته است.

در زمینه ساخت تابلو نئون پلاستیک مشاورین ما در خدمت شما هستن.

دسترسی سریع

مشاوره رایگان
مشاوره تلفنی
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟