Free conection: +989120890596

گروه تبلیغاتی نوین ساین

گروه تبلیغاتی نوین ساین

تابلو کامپوزیت چیست؟

تابلو کامپوزیت ترکیبی از ماده هایی مانند پلی اتیلن و آلومینیوم  است که دو طرف از ورق های آلومینیوم آن را احاطه کرده و در وسط آن از پلی اتیلن تشکیل شده که برای اینکه دارای مقاومت بالایی باشد با چسب و لایه چسب عایق بندی می کنند، رنگ PVDF و رنگ پلی استر و پوشش مناسبی از جنس نایلون تشکیل شده است.

امروزه تابلو کامپوزیت به دلیل مقاومت بالا در برابر شرایط جوی و تنوع رنگی، سبک بودن در بین تابلو سازان و کسب و کارها جایگاه خاصی پیدا کرده اند.

اجزای تابلو کامپوزیت شامل:

 • زیرساز کار: شامل آهن و اتصالات
 • پوشش کامپوزیت
 • لایه ی محافظ و نوع مصالح برای آب بندی کار

عکس تابلو کامپوزیت

لیست قیمت تابلو کامپوزیت 1402

انواع تابلو کامپوزیت

قبل از سفارش تابلو کامپوزیت لازم است که با انواع آن از نظر نوع رنگ و فرم، نوع ورق و کاربرد آن آشنا شویم.

 1. تابلو طرح آجر
 2. طرح سنگ
 3. طرح چوب
 4. طرح آینه ای سبک
 5. رنگی
 6. طلایی

قیمت تابلو کامپوزیت( با نصب کامپوزیت تابلو)

حتما توجه داشته باشید که قیمت تابلو کامپوزیت به عوامل زیادی بستگی دارد از مواردی مانند نوع ضخامت تابلو و رنگ کامپوزیت که در قیمت گذاری نهایی تابلو کامپوزیت تاثیرگذار می باشد.

چه فاکتورهایی روی قیمت تابلو کامپوزیت تاثیرگذار است؟

 • جنس ورق کامپوزیت 
 • هر چه قطر کامپوزیت بیشتر باشه هزینه ساخت بالاتر میشه
 • برای زیبایی کار تابلو اگر از پانچ یا رینگی استفاده کنیم قیمت بیشتر میشه.
 • ابعاد تابلو کامپوزیت زیاد باشه قیمت هم افزایش می یابد.
 • رنگ تابلو کامپوزیت هم در قیمت آن تاثیر دارد مثلا رنگ طلایی با مشکی از لحاظ قیمت متفاوت می باشد.
 • برای تعیین کردن  تایم روشن و خاموش اگر از نوع تایمری که استفاده می کنیم روی قیمت تابلو تاثیرگذار است.
 •  نوع حروف برجسته ای که برای تابلو کامپوزیت سفارش می دهید روی قیمت تابلو تاثیرگذار است مثلا حروف برجسته ( استیل ، چلنیوم، پلاستکی، وکیوم و… هر کدام قیمت متفاوتی دارد.
 • از نوع و برند منبع تغذیه که بکار میبریم در قیمت تابلو کامپوزیت تاثیرگذارست.
 • استفاده از افکت های مختلف در ساخت تابلو کامپوزیت

  دو نکته ی مهم پیش از سفارش تابلو کامپوزیت

 1. حتما موقع سفارش تابلو کامپوزیت به این توجه کنید که تابلو ی شما دارای دو سال گارانتی حداقل باشد.
 2. تابلو کامپوزیت در صورتی که با متریال های با کیفیت ساخته شده باشد حتما ضد حریق و ضد آب می باشد و در شرایط جوی مختلف مقاوم تر است.

حتما توجه داشت باشید که تابلوسازی که سفارش تابلو کامپوزیت را به آن داده اید از ورق های بی کیفیت استفاده نکند، چون در این صورت شرایط بالا را ندارد و آسیب پذیری بالایی دارد.

گروه تبلیغاتی نوین ساین برای ساخت تابلو کامپوزیت از بهترین متریال هایی که در بازار موجود می باشد استفاده می کند و تابلوی شما را با گارانتی تحویل می دهد. 

قیمت نمای کامپوزیت مغازه

مطمئنا زمانی که می خواهیم برای مغازه نمای کامپوزیت جدیدی سفارش بدهیم اولین دغدغه ی هر شخصی قیمت کامپوزیت است.

در تابلوسازی نوین ساین سعی بر این است که متریال ارائه شده با بالاترین کیفیت و مرغوبیت بالایی باشد.

در سال 1402قیمت سفارش تابلو کامپوزیت از متری  1.300.000 با برند معمولی تا 1.750.000 با بهترین برند در بازار که بستگی به طرح نهایی و رنگ و جنس آن و نحوه اجرا و نصب کامپوزیت دارد.

برای دریافت قیمت هر متر تابلو کامپوزیت با شماره های 09120890596_ 02177514870 تماس بگیرید.

عوامل موثر بر قیمت گذاری نمای کامپوزیت

 1. خاصیت ضدآب: از عواملی که در قیمت گذاری می توان تاثیرگذار باشد مقاومت بالا در برابر رطوبت و ضدآب بودن تابلو است.
 2. استفاده از تایمر: می توانید برای تایم های خاصی از شبانه روز برای روشن یا خاموش کردن از آن استفاده کنید.
 3. مقاومت در برابر آتشسوزی: باید توجه داشته باشید که ورق های معمولی کامپوزیت در برابر حرارت مقاوم نیستن اما ورق های درجه یک با اینکه قیمت بالاتری دارند اما در برابر حرارت از مقاومت بالایی برخوردارند.
 4. جنس و نوع حروف: جنس حروف اینکه حروف برجسته یا پلاستیکی بکار ببریم با هم متفاوت می باشند.
 5. استفاده از برش رینگی: در واقع برشی که روی لبه ی اصلی حروف بکار می ببریم در زیبایی تابلو تاثیرگذار است و در قیمت نهایی تابلو تاثیر دارد.
 6. منبع تغذیه:هر تابلو برای تامین برق مورد نیازش باید از منبع تغذیه استفاده کنید که در بازار با برندهای ایرانی و خارجی موجود است. 
 7. استفاده از پانچ: برای زیبایی تابلو بیشتر از پانچ استفاده می کنیم.

مزیت های استفاده از ورق کامپوزیت

 • سبک بودن وزن ورق کامپوزیت

هر ورق کامپوزیت براساس ضخامتش دارای وزنی حدود 5 تا 8 کیلوگرم هستند.

 • تغییر شکل

ورق های کامپوزیت قابلیت شکل پذیری بالایی دارد که تا زاویه 135 درجه هم می توان به آن شکل داد اما تابلوهایی مانند سنگ و سیمان قابلیت انعطاف پذیری به این شکل را ندارند.

 • تنوع در طرح و رنگ

ورق های کامپوزیت در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود به عنوان مثال کامپوزیت دارای طرح هایی از قبیل چوب،سنگ،استیل و … در بازار موجود می باشد.

 • مقاوم بودن کامپوزیت در برابر آتش سوزی

از مزیت های کامپوزیت که آن را با مواد دیگر می توان تمایز داد ضد حریق بودن آن است.

 • مقاومت در شرایط جوی مختلف

کامپوزیت در برابر شرایط جوی مانند بارش باران ها اسیدی، تابش نور خورسید مقاوم است.

 • تعویض پانل

پانل کامپوزیت که نما بکار می رود پون به طور جداگانه در کنار هم قرار می گیرند،در صورتی که در قسمتی از نما کامپوزیت مشکلی ایجاد شده باشد براحتی می توان پانل کامپوزیت را تعویض کرد.

 • بی نیاز بودن از شستشو

ورق های کامپوزیت به دلیل دارا بودن PVDF آنچنان گرد و غبار را به خود جذب نمی کنند و به خاطر جذب درصد پایینی از گرد و غبار با اولین بارانی که به سطح نمای کامپوزیت میخورد به حالت اولیه خود بر می گردد.

ساخت تابلو کامپوزیت

ما در نوین ساین در نظر داریم که بهترین تابلو را با بالاترین کیفیت در مواد اولیه و ساخت تابلو به مشتری ارائه دهیم.

انتخاب بهترین نوع ورق و رنگ آن بستگی به برند مشتری دارد. که در کارگاه نوین ساین کار توسط بهترین استادان باتجربه ما انجام خواهد شد تا بهترین نتیجه رقم بخورد.

نصب تابلو کامپوزیت

هر قدر بتوانید خروجی نهایی کار تابلو فوق العاده انجام بدهید اگر نصب تابلو بد باشد کل کار تابلو خراب میشود.

بخش مهمی از یک پروژه، یک نصب عالی است.

ما در نوین ساین همیشه از افراد حرفه‌ای و آموزش دیده برای نصب تابلو استفاده می‌کنیم زیرا تابلوی شما باید با نهایت ظرافت و زیبایی نصب شود ،تا مشتریان با دیدن آن تحت تاثیر قرلر گرفته و  راه خود را به سمت مغازه و کسب و کارتان کج کنند.

شما باید به چشم بیایید و ما برای همین اینجا هستیم.

همچنین پیشنهاد میکنیم قبل از سفارش تا‌بلو‌کا‌مپو‌زیت حتما از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید.

کاربرد تابلو کامپوزیت

از تابلو کامپوزیت می توان در موارد زیر استفاده کرد:

مغازه

نمایشگاه

مجتمع تجاری

نمای ساختمان

تبلیغاتی شهری

رستوران و فست فود

استخر و اماکن ورزشی

تابلو کامپوزیت طلایی

وقتی نیاز به اجرای یک طرح لاکچری است،میتوان بسته به طرح تابلو بخش‌هایی از کار را با کامپوزیت طلایی رنگ کار کرد.  تا‌بلو‌کا‌مپو‌زیت بهترین گزینه برای ایجاد یک اثر فوق العاده است. در تابلو از ترکیب رنگ های طلایی با سرمه‌ای و مشکی استفاده کنید در نهایت تابلوی فوق العاده جذاب و خاصی را به شما میدهد.

تابلو کامپوزیت سفید

یکی از پرتقاضاترین رنگ‌ها، در ساخت و سفارش تابلو کامپوزیت،‌ رنگ سفید است. بعضی از مشتریان دوست دارند حروف تابلویشان بر روی تابلو کامپوزیت سفید رنگ نصب شود. تا جذابیت حروف و رنگ‌های تابلو و عناصرآن به خوبی دیده شوند. در واقع با انتخاب رنگ سفید در نمای تابلو محدودیت ها انتخاب رنگ حروف بسیار کمتر می‌شود.

تابلو کامپوزیت مشکی

تابلو کامپوزیت مشکی بیشتر برای طرح هایی استفاده می شود که رنگ حروف تابلو روشن است و رنگ نقره ای و طلایی در زمینه مشکی جلوه ی خاصی به نمای ساختمان میدهد.

تابلوی کامپوزیت برق

تابلو برق کامپوزیت به خاطر مقاومت بالا در برابر خوردگی ها و زنگ زدگی و پوسیدگی ها و همچنین قابل عایق بودن در برابر اتصالات الکتریکی و ضریب ایمنی بسیار بالا امروزه موارد استفاده متعددی در صنعت برق می باشد.

تابلو کامپوزیت دست دوم بخریم یا نه؟

در صورتی که تابلو کامپوزیت دست دوم  میخرید بهتر است تابلوی تبلیغاتی شما به صورت جداگانه بهینه شود و از متریال مرغوب استفاده شود. به هیچ وجه سفارش نمی کنیم که از تابلو کامپوزیت دست دوم استفاده کنید به این دلیل که طول عمر تابلوی شما پایین میاید.

مزایای طراحی تابلو کامپوزیت چلنیوم

 • داشتن آلیاژ مقاوم و سبک
 • قابلیت شکل پذیری و فرم دهی
 • زنگ بندی متناسب با نمای ساختمان
 •  پوشش مناسب برای زمینه تابلو
 •  پوشش مناسب برای نمای داخلی و سقف
 • اتصالات مناسب برای زیرسازی کار

ویژگی انواع تابلو کامپوزیت در نمای ساختمان

 1. برخورداری از وزن بسیار سبک
 2. انعطاف پذیری بسیار بالا
 3. برخورداری از طول عمر بالا
 4. سهولت در نگهداری
 5. پیشگیری از حوادث فنی با تابلو کامپوزیت
 6. مقاوم در برابر شرایط جوی

تابلو کامپوزیت برای چه نوع مغازه و فروشگاه هایی کاربرد دارد؟

تابلو کامپوزیت را می توان برای سردر مغازه ها و فروشگاه های بزرگ استفاده کرد و فرقی ندارد که حوزه ی فعالیت شما در چه زمینه ای است.

علاوه بر آن در انتخاب نوع و مدل تابلو کامپوزیت مغازه، مشاوران حرفه ای و با تجربه گروه صنعتی نوین ساین به شما رایگان مشاوره داده و میتوانند شما را برای انتخاب تابلوی مناسب راهنمایی کنند. همچنین شما میتوانید طرح و ایده تابلو کامپوزیت خود را به تیم فنی گروه تبلیغاتی نوین ساین سفارش دهید 

ازتابلو کامپوزیت قرمز رنگ برای چه کسب و کارهایی می توان بکار برد؟

تابلو کامپوزیت قرمز بیشتر برای کسب و کارهایی مانند تعمیرگاه های ماشین، فروشگاه های لوازم سرمایشی و گرمایشی، فروشگاه های لوازم خانگی، فروشگاه های ابزار آلات، سوپرمارکت ها و … گزینه مناسبی به حساب میاد.

مراحل طراحی، اجرا و سفارش تابلو کامپوزیت

هر متر مربع از ورق آلومینیوم به صورت استاندارد از 320 در 125 سانتی متر می باشد که تمامی برندها محصولاتشان را در همین ابعاد طراحی می کنند. اگر ابعاد کارتان متفاوت باشد می توانید ابعاد تابلوی خود را سفارش دهید که شامل هزینه ی بیشتری می باشد. اما به هر شکل هر شیت دارای مساحتی مطابق با 4 متر مربع می باشد که این استاندارد هر ورق کامپوزیت با هر ابعادی می باشد.
در بازار ورق های کامپوزیت با ضخامت های 0.5 میلی متر و 0.1 میلی متر و در نمونه های پلی اتیلن مرکزی با ضخامت های 2 میلی متر و 5 میلی متر موجود می باشد. توجه داشته باشید که ورق های کامپوزیت سبک تر از سیمان، شیشه و ورق آلومینیوم است. ورق های کامپوزیت از لحاظ وزنی تا 90درصد سبک تر از سیمان می باشد و وزنی تقریبا برابر با نصف یک آلومینیوم معمولی دارد.
کامپوزیت ها در ضخامت و رنگ از تنوع بالایی برخوردارست  که این باعث شده مورد استقبال معماران زیادی قرار بگیرد. ورق کامپوزیت امروزه به یکی از بازارهای جهانی تبدیل شده است.

تابلو کامپوزیت چلنیوم

متریال چلنیوم، ترکیبی از آلیاژ آلومینیوم با دیگر فلزات نرم می باشد. در واقع چلنیوم از فلزی به نام آلومینیوم تشکیل شده است. به دلیل انعطاف پذیری بالا، این جنس نوظهور، در ساخت حروف برجسته  مورد استفاده قرار گرفت.  حروف برجسته از سه قسمت اصلی ساخته شده است. قسمت رویه کار که از جنس پلکسی گلاس می باشد. قسمت زیرکار که معمولا از جنس ورق پی وی سی می باشد. قسمت لبه ی کار که به دور قسمت رویه که همان پلکسی گلاس می باشد پیچیده می شود. جنسی که باید به دور خود پلکسی پیچانده شود می بایست انعطاف پذیر باشد و چلنیوم این قابلیت را از خود به خوبی نشان می دهد و به تدریج استفاده از این متریال جدید در تابلوسازی رواج یافت.

تابلو کامپوزیت طرح چوب

کامپوزیت ها در مرحله اجرا به چند دسته تقسیم می‌شوند که پرمصرف‌ترین آنها شامل فیکس، اچ و ال و هنگ است و مزیت دیگر کامپوزیت ها رنگ بندی و تنوع زیاد آنها است که یکی از  موارد طرح چوب است.
در این نوع تابلوها که مشابه رنگ چوب هستند، زیبایی چوب به رخ کشیده می‌شود، به صورتی که بعداز اتمام و اجرای کار به نظر می‌رسد متریال ساخته شده از نوع چوب بوده که در جذابیت و زیبایی بخصوص تابلوی تبلیغاتی شما نقش مهمی را ایفا می‌کند .
اگر تمایل دارید نمای کلاسیک را برای تابلو کامپوزیت فراهم کنید، می‌توانید تابلو کامپوزیت طرح چوب را به عنوان تابلو فروشگاه خود انتخاب نمایید.

آیا تابلوی کامپوزیت رنگ زرد و طوسی هم داریم؟

یکی از  نکاتی که باید به آن دقت کنیم تا نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کنیم طرح و رنگ تابلو براساس سلیقه مشتری می باشد که قابل اجراست.

برای سفارش تابلو کامپوزیت با طرح ها و رنگ های خاص تابلوسازی نوین ساین متخصص در این زمینه می باشد.

مشاوره رایگان
مشاوره تلفنی
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟