Free conection: +989120890596

گروه تبلیغاتی نوین ساین

گروه تبلیغاتی نوین ساین

تابلو راهنما

تابلو راهنمای طبقات وظیفه راهنمائی و نشان دادن مسیر را به مراجعین برعهده دارد .

تابلوهایی که در ورودی ها ،سازمان ها و ادارات متصل میشوند علاوه بر راهنمایی مراجعین ،وظیفه اصلاح نما و زیباسازی محوطه را بر عهده دارند.

کیفیت و زیبایی و انطباق بر اصول فنی و معیارهای جهانی مواردیست که باید از این تابلو ها انتظار داشت .

در سالهای اخیر طراحی و ساخت این نوع تابلوها در هر شکل و اندازه ای صورت گرفته است

بطوری که بسیاری از مراکز اداری ، درمانی و خدماتی برای کاهش هزینه اقدام به سفارش این نوع تابلوها به ارزان ترین شکل ممکن کرده اند

به همین جهت اجرای این تابلو ها با ورق و سطوح کامپوزیت رایج شده و از لحاظ شکل ظاهری با نمونه های دیگر فرق چندانی ندارد.

انواع تابلوی راهنما

  • تابلوی آویز : این نوع تابلو به دلیل اینکه از لحاظ قیمتی مناسب و از لحاظ ظاهری شیک می باشد، توجه مشتری های زیادی را به خود جلب کرده و به راحتی میتوان آن را در ابعاد و اشکال متنوع طراحی کرد. همچنین نصب و جابجایی تابلوی آویز بسیار آسان است.
  • تابلوی دیواری :نمای این تابلو به این صورت است که  این تابلو به دیوار در کنار در اتاق نصب می شود. ویژگی این تابلو این است که هم از دو طرف و هم از رو به رو واضح و خوانا است. محل نصب آن روی دیواری که دستگیره در در آن سمت قرار دارد است.
  • تابلوی راهنمای عمودی : این تابلو برای راهنمایی مراجعین در پیدا کردن مسیر در ساختمان ها استفاده می شود. تابلو راهنمای عمودی طراحی های بسیار زیبا و مدرنی دارد.
  • تابلوی ایستاده : این تابلو که دارای طراحی شیک و مدرنی است، از صفحه کامپوزیتی با کیفیت ساخته می شود. این تابلو از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. و طرفداران زیادی دارد.
  • تابلوی راهنمای طبقات : این تابلو ها در قسمت ورودی ساختمان، آسانسورها و طبقات نصب می شوند و مشخصات هر واحد را نشان می دهند. یکی از امکاناتی که این تابلوها دارند این است که  پلاک های ساین ها به راحتی جابجا می­شوند. لذا در صورت جابجایی واحد ها و اتاق ها، به راحتی می توان اطلاعات آن را روی تابلوی راهنمای طبقات، تصحیح کرد.
  • تابلوی شیشه ای : یکی از زیبا ترین و مدرن ترین انواع تابلوی راهنمای دیواری است که از دو شیشه، پروفیل آلومینیومی و کاغذی که حاوی اطلاعات مورد نظر است، تشکیل شده است.
  • تابلوی پرچمی : این تابلوی راهنما بیشتر برای معابر شهری استفاده میشود و برای معرفی ساختمان و مجموعه های مختلف استفاده می شود. همچنین در شهرک های مسکونی و صنعتی می توان از این تابلوها استفاده کرد.
  • تابلوی رومیزی : این تابلو کاربرد های زیادی دارد از جمله معرفی اشخاص، قیمت کالا، منوی غذا، دستورالعمل تجهیزات، شماره میز و منوی غذا. این تابلو  بیشتر در بانک ها و شرکت ها و رستوران ها دیده اید که برای مراجعین نصب می شود.

تابلو اداری

تابلوی اداری را شاید بتوان یکی از پر استفاده ترین و مرسوم ترین تابلو در میان انواع تابلوهای راهنما دانست.

مدلهای تابلو اداری را میتوانید در منوی تابلو راهنما و انتخاب هر یک از زیر مجموعه های آن بیابید.

جنس اصلی تابلو راهنما :

متریال استفاده شده در تابلو راهنما می تواند از نوع چوب، پلکسی گلاس، پلاستیک، آلومینیوم و استیل باشد.

تابلو راهنمای دیواری پلکسی گلاس یا اکرلیک یکی از پرکاربردترین انواع تابلوها بوده که دارای قابلیت چاپ تمام رنگی و مستقیم است.

این نوع تابلوها مزایای زیادی دارند، از جمله قابلیت شست و شو، قیمت پایین، طراحی و ساخت سریع، چاپ کریستالی، مقاوم نسبت به نور و تمام رنگی بودن .

تابلوسازی نوین ساین در زمینه طراحی و ساخت تابلو راهنما، تابلو راهنمی طبقات، تابلو راهنمای ساختمان، تابلو راهنمای اداری و غیره فعالیت می کند.

حتی اگر بخواهید برای ساختمان اداری یا فروشگاه های خود تابلو تبلیغاتی سفارش دهید می توانید از محصولات ما بازدید کنید.

مشاورین ما شما را در زمینه تابلوهای تبلیغاتی چلنیوم، استیل، نئون پلاستیک، حروف برجسته هم راهنمایی می کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان و اعلام قیمت می توانید با ما تماس بگیرید و برای ثبت سفارش خود فرم سفارش را پر کنید.

مشاوره رایگان
مشاوره تلفنی
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟