مشاوره رایگان: 09120890596

 

گروه تبلیغاتی نوین ساین

گروه تبلیغاتی نوین ساین

کاربرد حکاکی لیزری در تابلوسازی

امروزه با پیشرفت روزافزون علم و ورود حکاکی لیزری در تابلوسازی زمینه های کاری و فعالیت های صنعتی را بهبود بخشیده و باعث گسترش آن شده است.

برای دریافت مشاوره رایگان یا ثبت سفارش تابلو نئون فلکس با مشاورین ما تماس حاصل بفرمایید.

فرم ثبت سفارش

حکاکی لیزر

حکاکی لیزری چیست؟

 

لیزر ابزاری برای ساطع نور بصورت پرتوهای موازی نخستین بار توسط انیشتین بیان شده است.

برای حکاکی لیزری و برجسته کردن طرح دلخواه بر روی سطوح توسط اشعه لیزر انجام می شود، به اینصورت که پرتوهایی با فرکانس های مختلف برروی سطح تابیده می شود و نقش و طرح دلخواه روی آن نقش می بندد.

همان طور که دستگاه های لیزر بصورت عمده برای حکاکی و نقش بستن نماد، پیام و اشکال مختلف بر روی هدایایی تبلیغاتی است.

و با دقت بالا و سرعت دستگاه های برش لیزری باعث می شود به سطح کار آسیب نرسد و بادقت و کیفیت بالایی طرح مورد نظر ایجاد شود.

و همین که با سرعت بالاتری کار حکاکی صورت کنید.

در شرکت تبلیغات نوین هدایای تبلیغاتی به جهت همراه داشتن لوگو و نماد شرکت بسیار خلاقانه و کارآمد انتخاب می شود.

از جمله روش های جدید  برای استفاده در تهیه هدایای تبلیغاتی استفاده ازحکاکی لیزری جهت حکاکی نام و نماد شرکت برروی آن ها خواهد بود.

از جمله این کاربردها می توان به حکاکی لیزر برروی خودکار، فلش، ساعت، جاکلیدی و بسیاری از وسایل دیگر اشاره کرد.

علاوه بر تبلیغات که امروزه بیشتر شرکت ها برای اینکه برند خود را به مخاطبین خود بشناسانند از هدایای تبلیغاتی بیشتر استفاده می کنند و با حک کردن اسم برند خودشان روی بعضی اجسام آنها را بین مشتریان خود پخش می کنند. استفاده از لیزر جهت حکاکی برروی وسایلی است که میخواهیم به دوستان و عزیزان در مناسبت ها و مراسم مختلف به عنوان یادگاری تقدیم نماییم.

حتما می دانید که نوشتن پیام ، نام و تصاویر برروی هدیه باعث خاص شدن و بخشیدن جلوه زیبا به آن هدیه خواهد شد که سبب ماندگاری آن در یاد دوستان خواهد بود.

به دلیل اینکه قابلیت پیاده سازی هرگونه متن و تصویر برروی سطح هدیه توسط حکاکی وجود دارد، پس می توانید برای هر مناسبت و هر شخصی می توان طرح متفاوتی را انتخاب کنید.

ظرافت کار و دقت بالا از جمله مزایای استفاده از لیزر جهت حکاکی نماد و تصویر دلخواه از جمله دلایل تمایز این روش نسبت به سایر روش های حکاکی و چاپ است.

هدف از هدایای تبلیغاتی ماندگار نمودن برند شرکت در میان عموم است به همین جهت لازم است طراحی ویژه ای داشته باشند تا در ذهن مخاطب ماند و در هر نوبت استفاده و مشاهده آن به یاد شرکت باشد.

با استفاده از دستگاه های جدید و مطابق با استاندارد های موجود و کادری با تجربه توانسته ایم طرح ها و متون درخواستی سفارش دهندگان را با دقت و ظرافت بر روی سطوح مورد نظر پیاده کنیم تا هدایای تبلیغاتی و وسایل سفارشی با زیبایی و جلوه خاص در اختیار مشتریان، دوستان و عزیزان قرار گیرد.

 

مشاوره رایگان
مشاوره تلفنی
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟