Free conection: +989120890596

گروه تبلیغاتی نوین ساین

گروه تبلیغاتی نوین ساین

کاربرد حکاکی لیزری در تابلوسازی

امروزه با پیشرفت روزافزون علم و ورود حکاکی لیزری در تابلوسازی زمینه های کاری و فعالیت های صنعتی را بهبود بخشیده و باعث گسترش آن شده است.

حکاکی لیزری چیست؟

لیزر ابزاری برای ساطع نور بصورت پرتوهای موازی نخستین بار توسط انیشتین بیان شده است.

برای حکاکی لیزری و برجسته کردن طرح دلخواه بر روی سطوح توسط اشعه لیزر انجام می شود، به اینصورت که پرتوهایی با فرکانس های مختلف برروی سطح تابیده می شود و نقش و طرح دلخواه روی آن نقش می بندد.

همان طور که دستگاه های لیزر بصورت عمده برای حکاکی و نقش بستن نماد، پیام و اشکال مختلف بر روی هدایایی تبلیغاتی است.

و با دقت بالا و سرعت دستگاه های برش لیزری باعث می شود به سطح کار آسیب نرسد و بادقت و کیفیت بالایی طرح مورد نظر ایجاد شود.

و همین که با سرعت بالاتری کار حکاکی صورت کنید.

در شرکت تبلیغات نوین هدایای تبلیغاتی به جهت همراه داشتن لوگو و نماد شرکت بسیار خلاقانه و کارآمد انتخاب می شود.

از جمله روش های جدید  برای استفاده در تهیه هدایای تبلیغاتی استفاده ازحکاکی لیزری جهت حکاکی نام و نماد شرکت برروی آن ها خواهد بود.

از جمله این کاربردها می توان به حکاکی لیزر برروی خودکار، فلش، ساعت، جاکلیدی و بسیاری از وسایل دیگر اشاره کرد.

علاوه بر تبلیغات که امروزه بیشتر شرکت ها برای اینکه برند خود را به مخاطبین خود بشناسانند از هدایای تبلیغاتی بیشتر استفاده می کنند و با حک کردن اسم برند خودشان روی بعضی اجسام آنها را بین مشتریان خود پخش می کنند. استفاده از لیزر جهت حکاکی برروی وسایلی است که میخواهیم به دوستان و عزیزان در مناسبت ها و مراسم مختلف به عنوان یادگاری تقدیم نماییم.

حتما می دانید که نوشتن پیام ، نام و تصاویر برروی هدیه باعث خاص شدن و بخشیدن جلوه زیبا به آن هدیه خواهد شد که سبب ماندگاری آن در یاد دوستان خواهد بود.

به دلیل اینکه قابلیت پیاده سازی هرگونه متن و تصویر برروی سطح هدیه توسط حکاکی وجود دارد، پس می توانید برای هر مناسبت و هر شخصی می توان طرح متفاوتی را انتخاب کنید.

ظرافت کار و دقت بالا از جمله مزایای استفاده از لیزر جهت حکاکی نماد و تصویر دلخواه از جمله دلایل تمایز این روش نسبت به سایر روش های حکاکی و چاپ است.

هدف از هدایای تبلیغاتی ماندگار نمودن برند شرکت در میان عموم است به همین جهت لازم است طراحی ویژه ای داشته باشند تا در ذهن مخاطب ماند و در هر نوبت استفاده و مشاهده آن به یاد شرکت باشد.

با استفاده از دستگاه های جدید و مطابق با استاندارد های موجود و کادری با تجربه توانسته ایم طرح ها و متون درخواستی سفارش دهندگان را با دقت و ظرافت بر روی سطوح مورد نظر پیاده کنیم تا هدایای تبلیغاتی و وسایل سفارشی با زیبایی و جلوه خاص در اختیار مشتریان، دوستان و عزیزان قرار گیرد.

 

مشاوره رایگان
مشاوره تلفنی
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟