logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

ساخت تابلوهای تبلیغاتی فلکسی یا خیابانی

ساخت تابلو های تبلیغاتی خیابانی

ساخت تابلوهای تبلیغاتی فلکسی یا خیابانی

چرا تابلوی تبلیغاتی فلکسی جایگزینی مناسب برای تابلوهای تبلیغاتی خیابانی ست؟

مطمئنا شما تا به حال تابلو تبلیغاتی های قدیمی را دیده اید متوجه می شوید که دیگر امروزه کاربردی ندارند و محصولات جدیدتر و بهتری جایگزین آنها شده اند که یکی از این محصولات همان تابلوی فلکسی می باشد. که در این متن به مشخصات و قیمت تابلوی فلکسی بیشتر می پردازیم.

تابلو سازی های بزرگ و معتبری که امروزه با بهترین و مدرن ترین تکنولوژی های بین المللی و به روز دنیا در راستای زیباتر کردن شهر و جلب نظر افراد تلاش می کنند.

تابلو سازی و ساخت تابلو تبلیغاتی مانند تابلو سردر مغازه ها و بنر ها و بیلبورد ها از جمله کارهای آنهاست. همچنین ساخت طرح های داخلی نمایشگاه ها و فروشگاه ها که می تواند یکی از بزرگترین راه های معرفی کسب و کار شما به دیگران باشد و یک نوع تبلیغ و بازاریابی برای شما محسوب می شود. که با شرکت تبلیغات نوین می توانید به بهترین صورت به خواسته خود برسید.
از جمله این تابلوها می توان به تابلو فلکسی اشاره کرد که هم از نظر ظاهری نمای بسیار جالبی دارد و هم قیمت تابلوی فلکسی مقرون به صرفه تر  است و از ماندگاری بالایی برخوردار است.

ساخت تابلو های تبلیغاتی خیابانی
به طور کلی متریال فلکس به جنسی می گویند که نــور را از خود رد می کند ولی بنرها نور را از خود رد نمیکنند ، پس در شب این فلکس ها دید بهتری خواهند داشت.
اگر در خیابان ها توجه کرده باشید یا تابلوی اتوبان ها و یا بیلبردهای خیابانی مخصوصا در تهران را دیده باشید. این نمونه از تابلو های شهری اکثراز نوع فلکسی هستند.
به خاطر همین برای داشتن یک تابلو با انعطاف پذیری خوب، این تابلوها بهترین انتخاب هستند.
به خاطر عمر بسیار بالا این نوع از تابلوهای تبلیغاتی ، میتوان از آنها برای تبلیغات شهری استفاده کرد.

مشخصات تابلو فلکسی:

• وزن : برای فلکس های چینی ۱۸ انس و برای کره ای ۲۰ انس است.
• مقاومت در برابر نور آفتاب و گرمای شدید.
• پر کاربردترین و اقتصادی هستند چون علاوه بر نورانی بودن آنها ، رویه آن مجددا عوض می شود.

ساخت بیلبورد تبلیغاتی خیابانی

آیا می دانید چگونه تابلو فلکسی را میسازند؟

در مرحله ی اول : طرح مورد نظر شما توسط طراحان و گرافیست های حرفه ای ما ، طبق سلیقه و با بکارگیری برترین ایده های روز ، طراحی می گردد.
دوم : طرح را به مشتری نشان داده و در صورت تایید وی به کارخانه برای چاپ می فرستیم.
سوم : طرح مورد نظر را روی فلکس چاپ می کنیم.
چهارم : با توجه به اندازه کار شما یک قاب برای دور فلکسی طراحی و ساخته می شود.
پنجم : نورپردازی تابلو فلکسی از smd و زیر سازی آن از جنس pvc می باشد.

طریقه ی ساخت تابلو فلکسی:

در واقع این تابلو ها از پوشش فلکسی می باشد. این تابلو ها از فلکسی هایی با چاپ سالونت و چاپUV دار با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی استفاده می شود .
به این صورت که در این تابلو ها هیچ محدودیتی از لحاظ طرح و رنگ وجود ندارد .
بعضی از آنها با نور و برخی از آنها بدون نور ساخته می شوند و فرق عمده ی این دو عمق آن می باشد .
اگربخواهیم زیر آن نور به کار برده شود باید عمق آن زیاد باشد تا نورها در پشت آن با فاصله ی مناسب جای بگیرد و با در نظر گرفتن فاصله ی نور با فلکسی تابلو بیش از اندازه نورانی نشود و بتواند زیبایی و جلوه ی خود را حفظ کند .
در تابلو های فلکسی معمولا از نورهای اس ام دی استفاده میشود که دارای کیفیت بالاتری از نورهای مهتابی می باشند .
در حال حاضر تابلو های فلکسی بر روی شاسی های آهنی و قاب کامپوزیت و ورق گالوانیزه استاتیک شده ساخت می شود و در هر محلی امکان نصب شدن آنها وجود دارد .
در تابلو هایی که فاقد نور از پشت هستند میتوان روشنایی آن را از طریق پروژکتور تامین کرد. تابلو های فلکسی از جمله تابلو های با کیفیت و پر طرفدار می باشند و قیمت تابلوی فلکسی  براساس متریالی که دارد مقرون به صرفه می باشد.

مرضیه اسلامی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه