logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

انواع تابلوهای تبلیغاتی

قیمت تابلوی تبلیغاتی

انواع تابلوهای تبلیغاتی

انواع تابلوهای تبلیغاتی و قیمت آنها :

تابلوهای تبلیغاتی خود دارای تنوع بسیار و قیمت های متفاوت می باشد. که با توجه به میزان هزینه و سلیقه و درخواست مشتری این تابلوها ساخته و نصب می گردد. قیمت تابلوهای تبلیغاتی متفاوت است و براساس متریال ان تابلوی مورد نظر تخمیت زده میشود.

با توجه به این که هر تابلو تبلیغاتی از چند قسمت تشکیل شده است و دارای بخش هایی همچون زیرکار، رویه ، بدنه، حروف برجسته ، نورپردازی و رنگ کاری و دیگر مراحل اجرایی می باشد.

کیفیت و تنوع هر قسمت از تابلو متفاوت می باشد .

بنابراین هر بخش از تابلو می تواند به قیمت های متفاوتی عرضه شود و براساس مقدارهزینه ای که فرد انجام میدهد دارد قیمت ها متغییر هستند.

برای مثال قیمت تابلو چلنیوم، قیمت رول چلینوم و نحوه محاسبه قیمت تابلو چلنیوم با قیمت چلنیوم طلایی ، قیمت تابلو استیل ،قیمت تابلو کامپوزیت ، قیمت تابلو فلزی ، قیمت حروف استیل و یا قیمت حروف برجسته کاملا متفاوت است.

بنابراین برای ساخت و نصب تابلو تبلیغاتی با کیفیت و با قیمت مناسب به شرکت تابلوسازی معتبری مراجعه نمایید.شرکت تبلیغات نوین با ارائه بهترین متدها و باکیفیت عالی و قیمت مناسب در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

قیمت تابلوی تبلیغاتی

این روزها شرکت های سازنده تابلو های تبلیغاتی ارائه دهنده خدمات تابلوسازی نیز گسترش پیدا کرده و خود این شرکت ها نیز در حال رقابت با یکدیگر هستند.

بعضی از شرکت ها یا مغازه های تابلوسازی ممکن است با قیمت پایین تری به شما ارائه سرویس نمایند ولی باید به نوع کیفیت و ماندگاری کار هم توجه کنید.

تاثیر مثبت تابلو تبلیغاتی در کسب و کارتان

تابلو تبلیغاتی می‌تواند اثری فوری و ماندگار بر روی عملکرد فروشتان بگذارد، زیرا در بیشتر وقت‌ها با هدایت مشتریان و تأثیر گذاشتن بر روی آنها می توانید کسب و کارتان را رونق دهید.
اما می بایست تحقیقات به عمل آید که آیا با این قیمت، کیفیت راضی کننده خواهد بود یا خیر؟ گاهی صرف کمی هزینه بالاتر و خرید محصولی با کیفیت تر بالاتری و دارای دوام بیشتر خیلی بهینه تر است.

از خرید محصولی با هزینه کمتر اما بی کیفیت و دارای عمر کوتاه می باشد که شما با هزینه کمتری یک تابلو تهیه می که حداقل چند سال راحت باشید و هزینه دوباره انجام ندهید.

اما اگر فریب این جور افراد را بخورید با هزینه کمتری کار تابلو شما را انجام دهد مطمئنا چند ماه بعد دوباره باید تابلو را از نو بسازید یا تابلوی خراب شده را تعمییر کنید.

چلنیوم

 

برای اینکه به این مشکلات دچار نشوید سعی کنید قبل از هر کاری تحقیق کنید و با توجه به نمونه کارهایی که هر شرکت برای نمایش کار خود انجام داده تصمیم نهایی را بگیرید و طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی خود را به کسی که در اینکار ماهر هست بسپارید. و براساس نوع کار و کیفیت تابلوی مورد نظر قیمت تابلوی تبلیغاتی را بسنجید.

مرضیه اسلامی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه