logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

طراحی و ساخت تابلوی ساختمان

طراحی و ساخت تابلوی ساختمان

طراحی و ساخت تابلوی ساختمان

کدام جنس تابلو برای نمای ساختمان های اداری مناسب هستند؟

یکی از بهترین تابلوهایی که ساختار مناسبی برای داخل و بیرون از ساختمان های تجاری و اداری دارد تابلوی حروف برجسته می باشد.در طراحی و زیبا سازی داخل و خارج ساختمان ها مخصوصا ساختمانهای تجاری و اداری مانند فروشگاه ها و مراکز خرید و همچنین شرکت ها و کمپانی ها از تابلو و طرح های سه بعدی با حروف برجسته استفاده می شود. برای طراحی و ساخت تابلوی ساختمان می توانید از بهترین متدها استفاده کنید.

هر چه در طراحی و ساخت تابلوی ساختمان  از بهترین ابزارها و متدهای روز بتوانیم استفاده کنیم تاثیرگذاری ایتگونه تابلو ها و حروف را در جذب افراد و افزایش مشتریان به نسبت مشاهده خواهیم کرد و علاوه بر نقش معرفی و نمایش اسم و رسم آن مکان ، نقش مهمی هم در تبلیغ و جذب مشتری دارد .

چند مورد مهم در ساخت تابلو حروف برجسته :

در طراحی و ساختن بهترین تابلو تبلیغاتی با حروف برجسته موارد مهم زیادی وجود دارد . از جمله این موارد می توان به اندازه و سایز آن و همچنین مواد سازنده و متریال خوب آن اشاره کرد .

نماهای مختلفی که با استفاده از متریال های مورد استفاده در تابلو سازی ساختمان ها از جمله سنگ ، آجر ، فلز ، چوب ، کامپوزیت و … می توان ایجاد کرد با استفاده یکی از دلایل طراحی خوب تابلوهای حروف برجسته و سه بعدی چندین برابر جذاب تر و زیباتر جلوه گر می شود.
یک مورد مهم دیگر در حروف برجسته، نورپردازی زیبا و هماهنگ با محیط و حرفه ی مورد نظر می باشد . نور داخلی ، نور پس زمینه ، نور محیط اطراف و همچنین نور مناسب این موضوع در جذب بینندگان و جلب مشتریان بسیار موثر است .

طراحی و ساخت تابلوی ساختمان
یکی از موارد دیگر اندازه های استاندارد ساخت حروف برجسته است.
مسلما که اندازه طرح باید مناسب محل نصب کار باشد .
باید طرح به صورت فایل های کورل یا وکتور ارسال شود .
حداقل قطر لازم برای پهنای قلم ۴ سانتی متر است .
حروف برجسته انواع مختلفی دارد. دسته بندی اصلی آنها حروف برجسته پلاستیکی و حروف برجسته فلزی می باشد .
حروف برجسته فلزی یک رویه دارد که با دستگاه های لیزر فلزات بریده می شود و یک لبه فلزی دارد که با دستگاه حروف ساز شکل می گیرد . و اینها در نهایت توسط متخصصان نامور در این حرفه با کمک دستگاه جوش به یکدیگر وصل می شوند . این نوع تابلوها در راستای نامگذاری در محل هایی که به مقاومت و محکمی زیاد نیاز است استفاده می شود و البته مکان هایی که نورپردازی اهمیت کمتری دارد .
حروف برجسته پلاستیکی را به این نام ها هم میشناسند.

انواع تابلوهای حروف برجسته

تابلو پلکسی
تابلو برجسته پلاستیک
ال ای دی پلاستیک
نئون پلاستیک

طراحی و ساخت تابلوی ساختمان
در واقع این تابلو ها امروزه به دلیل نورپردازی قوی در ال ای دی و استفاده از کامپوزیت و چوب طرفداران زیادی دارد .
از انواع حروف برجسته که تبلیغات نوین برای طراحی وساخت تابلوی ساختمان در اختیار شما قرار می دهد: چلنیوم ، فانتزی ، آلومینیوم ، استیل ، وکیوم و … .
در واقع همانطور که بیان شد تابلو حروف برجسته برخلاف تابلو فلکسی که برای بیلبوردهای خیابانی شهرها مانند بیلبوردها در بزرگراه های تهران بهتر هستند ، بیشتر کاربرد های فروشگاهی و تجاری دارند .

مرضیه اسلامی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه