09120890596

novin.advertise@yahoo.com

نشانی کارگاه

تهران، خیابان دماوند، خیابان منتظری، خیابان طوفانی،پلاک 49 کارگاه:  77514870_021

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ساخت تابلوی حروف برجسته

[/vc_column_text][vc_zigzag el_border_width=”15″ css_animation=”flipInX”][vc_text_separator title=”تابلوی حروف برجسته”][vc_column_text]

تابلوی حروف برجسته انواع مختلفی دارد.

[/vc_column_text][vc_column_text]

1-حروف برجسته پلاستیکی

[/vc_column_text][vc_column_text]

2-حروف برجسته چلنیوم

[/vc_column_text][vc_column_text]

3-حروف برجسته لترمکس

[/vc_column_text][vc_column_text]

4-حروف برجسته فلزی

[/vc_column_text][vc_column_text]

5-حروف برجسته استیل

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text]

ساخت تابلوی حروف برجسته

ساخت تابلوی حروف برجسته

استفاده از تابلو های تبلیغاتی حروف برجسته تحولي در حرفه ی تابلوسازی برای جذب مشتریان بیشتر به راه انداخته است زیرا استفاده از تابلوی حروف برجسته زیبایی تابلوهای تبلیغاتی را چندین برابر می کند . ساخت تابلوی حروف برجسته با توجه به جنس و نوع مواد مصرفی بکار رفته در تولید به دسته های مختلفی تقسیم بندی شده اند که این حروف با کمک دست و یا دستگاه چلنیوم ساز ساخته می شوند.

این حروف به تنهایی زیبایی ایجاد نمی کند بلکه ساختاری دو وجهی دارد که در مرحله ی اول حروف برجسته از دیواره یا لبه تابلو تشکیل شده است که این بخش باعث حجیم سازی و برجستگی حروف می شود و بخش دوم رویه تابلو است که  این بخش پوشاننده سطح تابلوست که در واقع تنوع تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته به جنس مواد تشکیل دهنده و ساختار دیواره و بدنه بستگی دارد ما  در اینجا ما به بررسی تنوع موجود در ساخت حروف برجسته می پردازیم .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

انواع تابلوی حروف برجسته

[/vc_column_text][vc_column_text el_id=”barjasteh1″]

1-حروف برجسته پلاستیکی :
ساخت دیواره و رویه این حروف از طلق پلکسی گلس می باشد نه از لبه چلنیوم ، استفاده از پلاستیک باعث نوردهی بیشتر حروف می شود اما در عین حال زمانی که از زاویه بغل به آن نگاه می کنیم  از خوانایی آن می کاهد . برتری دیگری که نسبت به حروف چلنیوم دارد این است که می توانید برای لبه کار از هر رنگ و برای زیرسازی از هر متریالی استفاده نمایید .

از معایب استفاده از این نوع حروف می توان به کمبود مقاومتی آنها اشاره نمود اما اگر استانداردهای لازم برای ساخت و نصب این حروف به طور کامل رعایت شود می تواند در میزان افزایش دوام و عمر آنها تاثیر گذار باشد .

این نوع حروف با نام های دیگر از جمله نئون پلاستیک ، تابلو برجسته پلاستیک ، تابلو پلکسی و یا ال ای دی پلاستیک نیز در بازار شناخته شده است و ممکن است شما فقط با یک نام آشنایی داشته باشد و اگر نام دیگری از این تابلو را بشنوید گمان نمایید که نوع دیگری از تابلوهای تبلیغاتی است اما همه این نام های یکسان است .

[/vc_column_text][vc_column_text el_id=”barjasteh2″]

2-حروف برجسته چلنیوم :
در بازار رقابتی امروز این نوع حروف برجسته کاربرد بیشتری نسبت به سایر حروف برجسته دارد و شبیه حروف برجسته پلاستیک است اما استفاده از آلومینیوم به جای پلکسی گلاس زیبایی بیشتری به این حروف می بخشد و به دلیل استفاده از آلومینیوم این حروف از مقاومت بالایی برخوردارند و لبه های چلنیوم دارای نوار اسفنجی گردگیر هستند که مانع نفوذ گرد و غبار و آب به داخل حروف می شوند . همچنین پس از تولید روی این حروف را با یک روکش محافظ نایلونی می پوشانند تا مانع هر گونه صدمات ناشی از ساخت و نصب این شود پس از پایان مراحل نصب این روکشهای نایلونی توسط تکنسین کار براحتی از روی این حروف جدا می شود .

[/vc_column_text][vc_column_text el_id=”barjasteh3″]

3-حروف برجسته لترمکس :
لترمکس زیرمجموعه ای از حروف برجسته چلنیوم می باشد و تنها تفاوت آن با حروف برجسته در این است که  بر روی لبه این حروف شکافی یک سانتیمتری ایجاد می کنند که علاوه بر سطح حروف از این شکاف نیز نور ساطع می شود و زیبایی تابلو را چند برابر می کند .

[/vc_column_text][vc_column_text el_id=”barjasteh4″]

4-حروف برجسته فلزی :
همان طور که از نام این حروف پیداست دیواره و رویه این حروف هر دو از جنس فلز می باشد و خود فلز تشکیل دهنده این حروف نیز از جنس برنج ، مس ، گالوانیزه یا استیل تشکیل شده اند نورپردازی این حروف چندان جالب نمی شود و برای مکان هایی که نورپردازی مدنظر نیست مناسب می باشد . تابلو حروف برجسته فلزی  دارای عمر و دوام بلند مدت می باشد .

[/vc_column_text][vc_column_text el_id=”barjasteh5″]

5-حروف برجسته استیل :
این نوع حروف از جنس استیل ساخته می شوند و به دلیل جنس استیل آن استفاده از این نوع حروف علاوه بر زیبایی و دوام هیچ گونه گرد و غبار و آلودگی را به خود جذب نمی کند و سطح آن همیشه زیبا و براق می ماند مزیت دیگر آن این است که هیچ گاه رنگ آن مات و کدر نمی شود و با دوام و مقاوم می باشد .

[/vc_column_text][vc_column_text]

در گذشته به دلیل اینکه ساخت حروف برجسته استیل به کمک دست تکنسین کار صورت می گرفت و برای برش این حروف از قیچی دستی استفاده می شد باعث ایجاد موج در لبه ها  و لکه در سطح استیل می شد اما امروزه مرحله برش با استفاده از برش لیزری راحت و سریع بدون کوچکترین نقص صورت می پذیرد و حروف ساخته شده به صورت کاملا زیبا و بدون خطا قابل نصب و پیاده سازی می شود .

مجموعه ی تابلوسازی نوین این افتخار را دارد تا بهترین تابلوهای حروف برجسته را برای مشتریان خود طراحی کرده و بسازد . متریال به کار برده شده در ساخت تابلوی حروف برجسته ، همانند سایر تابلو های تبلیغاتی این مجموعه ، بهترین و با کیفیت ترین نوع موجود در بازار هستند . این مجموعه سعی دارد با تحویل با کیفیت ترین کار در کوتاه ترین زمان ، رضایت مشتریان خود را جلب کرده و آنها را در بین مشتریان دائمی خود قرار دهد .

[/vc_column_text][vc_column_text]

رضایت مشتریان از ما ، خود گواهِ این است که با بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه می دهیم .

شما بازدیدکننده ی گرامی میتوانید جهت سفارش ساخت تابلوی حروف برجسته و سایر تابلو های تبلیغاتی با مشاورین مجموعه ی نوین ساین در تماس باشید .

[/vc_column_text][vc_column_text]

ساخت تابلوی حروف برجسته ، ساخت تابلوی تبلیغاتی ، ساخت تابلوی چلنیوم ، ساخت تابلوی LED ، تابلوسازی نوین

طراحی و خدمات این وبسایت توسط : تبلیغات نوین

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]