09120890596

novin.advertise@yahoo.com

نشانی کارگاه

تهران، خیابان دماوند، خیابان منتظری، خیابان طوفانی،پلاک 49 کارگاه:  77514870_021

 

ساخت تابلوی تبلیغاتی

یکی از صنایعی که امروزه برای پیشرفت روز به روز مشاغل مورد توجه مردم قرار گرفته و طرفداران زیادی دارد

صنعت تابلوسازی یا همان ساخت تابلوی تبلیغاتی یا به نوبه خود تبلیغات است که بابت کسب و کارتان انجام میدهید.

که روز به روز طرح ها و شیوه های متفاوت و متنوع تری به کلکسیون تابلوهای تبلیغاتی اضافه می گردد.

ساخت تابلوی تبلیغاتی

در گذشته برای ساخت تابلوی تبلیغاتی فقط به صورت یک نوشته ساده روی بنر ها که معرف کسب و کارها اقدام می شد و از همان نوشته ساده به عنوان تابلوهای سر درب مغازه ها و فروشگاه ها استفاده می شد .

اما امروزه ساخت تابلوی تبلیغاتی با استفاده از حروف برجسته همراه با نورپردازی و گرافیک بسیار مدرن انجام می پذیرد که زیبایی خاصی به تابلوها می‌دهد و باعث می شود رهگذران حتی شده برای چند ثانیه مجذوب و محو تماشای این نوشته های کوتاه و نورپردازی و گرافیک این تابلوهای تبلیغاتی شوند .

بنابراین نصب تابلو تبلیغاتی در مکانهایی مانند پیاده روها ، جاده ها،خیابان ها، بزرگراه ها و یا نصب تابلو تبلیغاتی بالای درب مغازه ها می تواند تاثیر شگرفی در معرفی محصولات یا خدمات ارائه شده شما داشته باشد.

و اگر در هر کسب و کاری که فعالیت می کنید هنوز هزینه ای برای تبلیغات خود صرف نکرده اید قطع به یقین دیده نخواهید شد و کسب و کارتان آنچنان که باید رونق نخواهد داشت.

صرف هزینه بابت تبلیغات هزینه ای بهینه است که باعث رونق کسب و کار می شود و هر برند معروفی که برای ما انسانها شناخته شده است و نامی آشنا برای ما محسوب می شود قطعا هزینه زیادی برای تبلیغات و شناساندن برند آن صرف شده است که اکنون به یک برند نام آشنا تبدیل گشته است.

 

انواع روشهای ساخت تابلوی تبلیغاتی

تبلیغات به شیوه های گوناگون همچون چاپ بنر ، چاپ تراکت ، تبلیغات در سایت ها ، چاپ بروشور ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، بنرهای تبلیغاتی آنلاین و ساخت تابلوهای تبلیغاتی انجام می پذیرد .

انواع تابلوهای تبلیغاتی و قیمت آنها

تابلوهای تبلیغاتی خود دارای تنوع بسیار و قیمت های متفاوت می باشد که با توجه به میزان هزینه و سلیقه و درخواست مشتری این تابلوها ساخته و نصب می گردد .

با توجه به این که هر تابلو تبلیغاتی از چند قسمت تشکیل شده است و دارای بخش هایی همچون زیرکار ، رویه ، بدنه ، حروف برجسته ، نورپردازی و رنگ کاری و دیگر مراحل اجرایی می باشد.

کیفیت و تنوع هر قسمت از تابلو متفاوت می باشد.

بنابراین هر بخش از تابلو می تواند به قیمت های متفاوتی عرضه شود.

برای مثال قیمت تابلو چلنیوم ، قیمت رول چلینوم و نحوه محاسبه قیمت تابلو چلنیوم با قیمت چلنیوم طلایی ، قیمت تابلو استیل ،قیمت تابلو کامپوزیت ، قیمت تابلو فلزی ، قیمت حروف استیل و یا قیمت حروف برجسته کاملا متفاوت است.

بنابراین برای ساخت تابلو تبلیغاتی با کیفیت و با قیمت مناسب به شرکت تابلوسازی معتبری مراجعه نمایید .

این روزها شرکت های ارائه دهنده خدمات تابلوسازی نیز گسترش پیدا کرده و خود این شرکت ها نیز در حال رقابت با یکدیگر هستند بعضی از شرکت ها یا مغازه های تابلوسازی ممکن است با قیمت پایین تری به شما ارائه سرویس نمایند اما می بایست.

تحقیقات به عمل آید که آیا با این قیمت ، کیفیت راضی کننده خواهد بود یا خیر؟ گاهی صرف کمی هزینه بالاتر و خرید محصولی با کیفت تر و دارای دوام بیشتر خیلی بهینه تر است.

از خرید محصولی با هزینه کمتر اما بی کیفیت و دارای عمر کوتاه می باشند.
امروزه بسیاری از فروشگاه ها و مغازه ها برای تبلیغ کالاهایی که می فروشند و یا برای تبلیغات خود از تابلوهای تبلیغاتی استفاده می کنند.

تابلو تبلیغاتی در ایران دارای تنوع بسیار بالایی است که هرکسی با توجه به سلیقه و بودجه ای که دارد از آن ها استفاده می کنند.

ساخت تابلوی تبلیغاتی

 

نقش تابلوهای تبلیغات در رونق دادن به کسب و کارتان

تابلوهای تبلیغاتی امروزه نقش مهمی در رونق بخشیدن به کسب و کار مغازه داران را ایفا می کند.

اگر از تابلو مغازه یا تابلو تبلیغاتی مناسب استفاده کنید می توانید تا حد زیادی نظر عابرین را به خود جلب کند.

امروزه تابلوهای تبلیغاتی نقش مهمی را در بازاریابی ایفا می کنند که این امر خود تبلیغات خوبی برای شما محسوب می شود.

تابلو تبلیغاتی در عین سادگی می بایست درون مغازه را برای عابرین توصیف کند یعنی هنگامی که نوشته ی روی تابلو را می خوانند یا تصویری را می بینند.

در نگاه اول باید متوجه شوند در این مغازه چه کالاهایی به فروش می رسد.

پس برای انتخاب جمله، کلمه، متن متحرک، تصویر، انیمیشن و … بر روی تابلو تبلیغاتی بهتر است با طراحان این تابلوهای تبلیغاتی مشورت کنید.

در حال حاضر به روز بودن و مدرن بودن در زندگی اکثر افراد امریست کاملا طبیعی، که با کمی تامل در سطح جامعه ، این مورد برای اکثریت افراد قابل درک خواهد بود.

هدف گروه های مختلف تابلو سازی از ساخت تابلو های تبلیغاتی زیبا و جدید صرفا جهت در آمد زایی نخواهد بود.

ایده پردازی و ساخت تابلو های تبلیغاتی مدرن با خروجی مثبت می تواند برای جذب مشتری و بازاریابی مفید ، کاملا تاثیر گذار باشد.

یکنواخت بودن تابلو های تبلیغاتی به علت اینکه به صورت روز مره در معرض نمایش عموم قرار می گیرد بعضا باعث بی تفاوت بودن افراد و گذر کردن ساده از کنار آنها خواهد شد.

و بالعکس نصب یک تابلو تبلیغاتی مدرن و زیبا در سر درب برخی مکانهای تجاری با وجود تابلو های یکنواخت دیگر در کنار آن مکان به وضوح قابل رویت و تامل عابرین در مورد نوع فعالیت آن مجموعه یا مکان تجاری خواهد بود.

تابلو های جدید تبلیغاتی مانند:

تابلو چلنیوم کریستال ، تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو استیل رینگی ، تابلو لاسوگاسی و بسیاری دیگر از تابلو های تبلیغاتی را می توان در گروه تابلو های مدرن قرار داد.

تابلو سازی نوین ساين بدون تردید یکی از مجموعه های مجرب و خدمتگزار با رزومه ای موفق از دید مشتریان در ساخت و نصب به روز ترین تابلو های تبلیغاتی در سطح کشور به شمار می رود.

تابلو سازی نوین آماده ساخت تابلوی تبلیغاتی مورد درخواست شما در بهترین طرحها و جدیدترین متدهای روز می باشد.