logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

ساخت تابلوی تبلیغاتی سه بعدی

قیمت تابلوی تبلیغاتی سه بعدی

ساخت تابلوی تبلیغاتی سه بعدی

طراحی و ساخت انواع تابلو تبلیغاتی سه‌ بعدی

یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی که مورد استفاده افراد زیادی قرار می گیرد تابلوی تبلیغاتی سه بعدی است. که در اینجا به طریقه ی ساخت و قیمت تابلوی تبلیغاتی سه بعدی می پردازیم.

• با استفاده از حروف چلنیوم: این نوع از تابلوها از نسل اول تابلو تبلیغاتی سه‌ بعدی بود که حروفی از جنس پلکسی گلاس را با دستگاه CNC برش و خم می‌دادند. بعدازآن، نواری به نام چلنیوم را در لبه‌های حروف قرار داده و نورپردازی آن را با لامپ‌های نواری SMD انجام میدادند. درنهایت آن را بر روی یک ورقه پی‌وی‌سی جهت نصب مونتاژ می‌نمودند.

ساخت تابلوی تبلیغاتی سه بعدی

• با استفاده از حروف لاکچری: این نوع، یک جعبه نور به نام لایت باکس است که حروف پلکسی گلاس بر روی آن مونتاژ می‌شود.

• با استفاده ازحروف لتر مکس: این نوع تابلو تبلیغاتی سه‌ بعدی، همانند تابلوهای چلنیوم و پلکسی گلاس می‌باشد. تفاوت آن نواری از نوع شیشه است. این نوار دور حروف قرار می‌گیرد و دید حروف را به‌وسیله نور، بالا می‌برد.

• با استفاده ازحروف پلکسی گلاس: این نوع تابلو مانند لتر مکس است و تنها تفاوتش در نوار دور آن می‌باشد که رنگارنگ است.

• با استفاده از حروف رینگی: تابلو تبلیغاتی سه‌ بعدی رینگی، مانند این است که در محیط حروف تابلو چلنیوم، یک نوار دیگر ولی از جنس پلکسی چسبانده باشید. این نوارها رنگی هستند.

• با استفاده از حروفی با عنوان دوال: هرگاه روی حروف برش داده‌شده، یک برش دیگر هم بچسبانیم، دوال به وجود می‌آید که بسیار سه‌ بعدی‌تر به نظر می‌آید.

• با استفاده از حروف پانچی: تابلو تبلیغاتی سه‌ بعدی پانچی، مانند پلکسی گلاس است که روی نوار (دورتادور حروف) آن را با دستگاه‌های مخصوص سوراخ‌سوراخ نموده باشید. نور پراکنی از این حروف بسیار زیباست.

• با استفاده از حروف سه‌ بعدی دوبل: این تابلوها بسیار زیباست به جهت این‌که ضمن سه‌ بعدی شدن حروف، با دستگاه‌های مخصوص به حالت خم درمیایند و حالت سه‌ بعدی آن دوچندان می‌شود. به نوبه ی خود از زیبایی قابل توجهی برخوردار است و با توجه به این قیمت تابلوی تبلیغاتی سه بعدی به صرفه است.

می دانید که قالبسازی پلاستیک برای حروف و نوشته ها یکی از روشهای متداول در کشورهای خارجی برای ساخت حروف برجسته است که تولید آنها بصورت یک تکه با پرسهای حرارتی صنعتی و تحت خلأ انجام می پذیرد.

گروه تبلیغاتی نوین رسانه امروز مجهز به کارگاه مخصوص تابلوسازی و دستگاه های حروف سازی و قالبسازی حروف سه بعدی پلاستیک آماده ارائه کلیه خدمات تابلوسازی به مشتریان محترم می باشد

ساخت تابلوی تبلیغاتی سه بعدی
۷مورد از مزایای حروف برجسته سه بعدی ۳d:

-با ایجاد فرمها و حجمهای خاص و چشمگیر سه بعدی بر روی حروف بگونه ای که با دیگر روشها امکان پذیر نیست
– توانایی اجرای نورپردازی های ترکیبی و بسیار چشم نواز که امکان آن در روش های دیگر موجود نیست
– سبکی و در عین حال انعطاف پذیری در مقایسه با طلقهای پلکسی.
– یکپارچگی و استحکام حروف و دوام و عمر بیشتر
– توانایی شبیه سازی حروف ریخته گری شده برنج و آلومینیوم و دیگر فلزات، در حالیکه از نظر قیمت و وزن چند برابر از آنها کمتر است.

ساخت تابلوی تبلیغاتی سه بعدی
– سطوح نرم و محدب و مقعر دو بعدی و سه بعدی از مشخصه های اصلی و جداناپذیر حروف سه بعدی است که در روشهای دیگر دیده نمیشود. و این انحناها و شکستهای خاص نور در آنها ، دید منحصر به فرد سه بعدی در حروف را ایجاد میکند.
– کاملاً ضدآب و مقاوم به شرایط محیطی (آفتاب، ضربه، باران و برف، باد، گرد و غبار، رطوبت و ….)

مرضیه اسلامی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه