تاثیر داشتن تابلوی تبلیغاتی سر درب مغازه ها

در زمینه ساخت تابلو مغازه برای معرفی برند و محصول یا خدمت ارائه شده که تاثیر داشتن تابلوی تبلیغاتی در بازاریابی می باشد راهی برای رشد و شناساندن کسب وکار به افرادی است که روزانه در حال عبور و مرور هستند و اگر شما در سر درب مغازه خود تابلویی نصب نکرده اید قطع به یقین کمتر دیده خواهید شد.

انواع تابلو مغازه که می توانید مورد استفاده قرار دهید بسیار زیاد است، قیمت تابلو سر در مغازه به میزان بودجه و کیفیتی که مدنظر شما مشتریان گرامی می باشد بستگی دارد.

هر چه هزینه بیشتری صرف نمایید تابلو بهتر و باکیفیت تری نصب می کنید که عمر و دوام بیشتری داشته باشد .

انواع تابلوهای تبلیغاتی

تابلو مغازه در انواع متفاوتی همچون تابلو چلنیوم ، تابلو استیل ، تابلو حروف برجسته، تابلو استیل طلایی، تابلو چلنیوم الماسی ، تابلو چلنیوم کریستالی، تابلو چلنیوم پانچ شده، تابلو استیل طلایی ، ترموود ، کامپوزیت طراحی و پیاده سازی می شود که در تعداد رنگ ، میزان برجستگی حروف ، نورپردازی و نمای تابلو تنوع بسیار است و مشتری می تواند براحتی هر طرح و مدل مدنظر خود را انتخاب نماید.

تاثیر داشتن تابلوی تبلیغاتی در بازاریابی

با توجه به اینکه چه نوع تابلویی را انتخاب نماییم تاثیرات تابلوسازی  در بازاریابی بسته به سلیقه و بودجه مشتری دارد که بیشترتابلوهایی که در سطخ شهر می بینیم تابلوهای ساده با نوشته است که فقط معرف کسب و کار می باشد.

اما اگر می خواهید تابلویی داشته باشید که بیشتر در ذهن بیننده یا مخاطب رسوخ نماید و تاثیرگذارتر باشد همچنین جلوه زیبایی به مکان کسب و کار شما بخشد بهتر است از تابلو چلنیوم یا حروف برجسته استفاده نمایید چرا که این تابلوها دارای روشنایی و نورپردازی هستند و نمای ویژه ای به مکان می بخشند .

تاثیرات بسزایی در ذهن و روح افراد دارند. یکی از دلایل و ضروری بودن جهت راه اندازی مغازه ها و اماکن تجاری ، تبلیغات محیطی و نصب تابلو تبلیغاتی سر درب می باشد.

تابلو مغازه و تابلو سر درب دیگر مکان های تجاری در مدل های مختلفی توسط کارگاه های تابلو سازی ساخته می شوند که هر کدام از آنها در نوع خود جهت جذب مشتری از ویژگیهای خاصی برخوردارند.

تاثیر داشتن تابلوی تبلیغاتی در بازاریابی این است که شما می توانید برند خود را در ذهن مخاطب بشناسانید و هر چه تابلوی تبلیغاتی شما جلوئ بهتری داشته باشدنظر  افراد بیشتری را جلب می کند و این باعث می شود که کسب و کارتان رونق بسزایی بگیرد.

تاثیر داشتن تابلوی تبلیغاتی در بازاریابی

تابلو مغازه فلکسی فیس و بنر:

با توجه به اینکه تابلو فلکسی فیس و بنر یکی از تابلو های تبلیغاتی است که بیش از یک دهه از ورود آن به بازار تبلیغات و تابلو سازی می گذرد. اجزا تشکیل دهنده این تابلو ، فریم یا همان چهار چوب آهنی ، ورق گالوانیزه ، مهتابی ، سپری آلومینیومی ، ریل گالوانیزه ، کلیپس ، ترانس ، فلکسی فیس یا بنر می باشد.
تابلو های فلکسی فیس و بنر با قابلیت چاپ متن و تصاویر مختلف روی متریال فلکس و بنر در رنگهای مختلف بعد گذشت سالها به دلیل قیمت پایین تر نسبت به دیگر تابلو ها مانند حروف های برجسته هنوز یکی از منتخب های مشتریان به شمار می رود.

تابلو مغازه چلنیوم

یکی دیگر از تابلو ها تابلوی چلنیوم یا همان چنلیوم نیز بیش از یک دهه است که در صنف تابلو سازی و تبلیغات محیطی مورد استفاده قرار می گیرد.این تابلو ها معمولا به شکل حروف های برجسته همراه با تابلو کامپوزیت برای تابلو مغازه ، مراکز تجاری و ارگانها ساخته می شود از متریال های ، پلکسی گلاس ، اس ام دی ، پی وی سی ، منبع تغذیه و چنلیوم که نوعی آلومینیوم می باشد تشکیل شده است.
در واقع تابلو های چلنیوم به دلیل برجستگی بین 7 تا 11 سانتی متری از سطح تابلو و قابلیت نور پردازی و رنگ های متنوع یکی از پر فروش ترین تابلو های تبلیغاتی و منتخب های مشتریان به شمار می رود که در مطالب قبل در مورد انواع تابلو چلنیوم نیز توضیح دادیم.

تاثیر داشتن تابلوی تبلیغاتی در بازاریابی

تابلو مغازه استیل:

نیز یکی دیگر از تابلوهای حروف های برجسته است و همانطور که از نام این تابلو مشخص است متریال اصلی در ساخت این تابلو ، استیل می باشد.ورق های استیل بعد از برش با دستگاه فایبر مطابق با طرح مورد نظر توسط لبه های از قبل برش خورده استیل در سایز های مختلف ساخته می شوند.
تابلو استیل هم مانند تابلو چلنیوم قابلیت نور پردازی به شکلهای مختلفی مانند استیل نور اندریک یا همان نور پردازی از پشت ، استیل با پلکسی ، استیل و چنلیوم و … را دارد که این نوع از حروف ها نیز از برگزیده های تبلیغات محیطی در ساخت تابلو مغازه و ارگانها به شمار می رود.

تابلو مغازه نئون پلاستیک:

از تابلو های حروف برجسته نئون پلاستیک یکی از قدمت دار ترین تابلو های تبلیغاتی سر در مغازه و اماکن تجاری به شمار می رود.این نوع تابلو ها بعد از ورود تابلو های نئون شیشه ای به عرصه تبلیغات شروع به ظهور و پدیدار شدن کردند و در اصل یکی از عمده دلایل نام گذاری این حروف ها استفاده از نئون در دهه های قبل ، جهت نور پردازی تابلو نئون پلاستیک می باشد.
تابلو نئون پلاستیک توسط ساختاری به نام پلکسی گلاس که نوعی پلاستیک شبیه به شیشه است به دست حروف سازان در کارگاه های تابلو سازی ساخته می شود و عمده تفاوت آن با تابلو چلنیوم قابلیت نور پردازی از لبه های حروف است که باعث زاویه دید بهتر عابرین خواهد شد.

تاثیر داشتن تابلوی تبلیغاتی در بازاریابی

تابلو مغازه سه بعدی وکیوم:

از دیگرتابلو حروف برجسته وکیوم که ظاهر سه بعدی آن باعث عمده تفاوت این حروف با دیگر حروف های برجسته می باشد مدت زمان زیادی نیست که از ورودش به بازار تابلو های تبلیغاتی می گذرد.این نوع از حروف برجسته توسط دستگاه پرس وکیوم همراه با تلفیق حروف هایی مانند نئون پلاستیک ، حروف استیل و حروف چلنیوم یکی از نمونه های چشم نواز جهت ساخت تابلو مغازه ، تابلو شرکت ها و موارد مشابه به شمار می رود.

تابلو مغازه پلکسی گلاس:

شما می توان پلکسی گلاس را یکی از پر مصرف ترین مواد در حرفه تابلو سازی و ساخت حروف های برجسته بر شمرید.همانطور که در مطالب بالا گفته شد ، متریال پلکسی گلاس در تمام تابلو های نام برده شده از مهم ترین مواد مصرفی در ساخت این تابلو ها می باشد.
برخی از تابلو های سر در را می توان تنها با پلکسی گلاس تولید و نصب کرد به این صورت که پلکسی گلاس را مطابق با طرح مورد نظر توسط دستگاه لیزر برش داد و بر روی نما نصب کرد.

تابلو مغازه ال ای دی:

درتابلو های ال ای دی که معمولا به دو نوع ال ای دی ثابت و روان تقسیم می شوند ، از دیگر تابلو های تبلیغات محیطی می باشند که امروزه با توجه به نوع فعالیت یک مجموعه برای سر در و پشت شیشه ، یکی از مناسب ترین گذینه های تبلیغاتی به شمار می رود.
از موارد تفاوت تابلو های ال ای دی روان و ثابت همان طور که از نام آنها مشخص است باید گفت گه تابلو ال ای دی ثابت به گونه ای ساخته می شود که بیان گر حرف ها و کلمات خاص است که قابل تغییر نمی باشد و عکس این موضوع در تابلو های روان کاملا مشهود است. به شکلی که این نوع از تابلو قابلیت تغییر متن همراه با نمایش عکس و فیلم را داراست.

تابلو مغازه لایت باکس:

یکی دگر از تابلوها تابلو لایت باکس که بیشتر جنبه تبلیغات داخلی را دارد و معمولا برای تابلو مغازه داخل رستوران ها ، فست فود ها و …استفاده می شود برای تبلیغات و زیبایی دکوراسیون داخلی کاربرد فراوانی دارد.
در ساختارلایت باکس ها معمولا توسط فریم های ام دی اف و آلومینیوم با رویه استیکر و نور پردازی داخلی توسط اس ام دی یا مهتابی ساخته و نصب می شوند.

تابلو مغازه منو دیجیتال:

در منو های دیجیتال قیمت نیز مانند لایت باکس ها بیشتر جنبه تبلیغات داخلی را جهت نمایش قیمت ها به صورت دیجیتال دارند.فریم این تابلو ها دقیقا مشابه لایت باکس ها از ام دی اف یا آلومینیوم ساخته می شوند و نمای آن را می توان با پلکسی گلاس همراه با چاپ استیکر و سون سگمنت ها که وظیفه نمایش اعداد دیجیتال را دارند پوشش داد.داخل باکس این تابلو ها فضایی برای منبع تغذیه و مین بورد تابلو برای برق رسانی و ارسال اعداد به سون سگمنت ها در نظر گرفته شده است.

درباره گروه تبلیغاتی نوین ساین

گروه تبلیغاتی “نوین ساین” فعالیت ساخت تابلو را در سال 1389 آغاز نمود. تولیدکننده انواع تابلوهای تبلیغاتی نمای کامپوزیت و حروف برجسته اعم از تابلو چلنیوم، تابلو نئون پلاستیک، حروف استیل، لایت باکس،حروف لاسوگاسي، تابلو LED و روان،تابلو پلکسی و تابلو فلکسی فعالیت می نماید.

راه های ارتباطی شما با کارشناسان شرکت نوین ساین:

 

نشانی کارگاه: تهران، خیابان دماوند، خیابان منتظری، خیابان طوفانی،پلاک 49،تابلوسازی نوین ساین

موبایل:0596 089 0912
کارگاه:

آخرین مطالب آموزشی

نحوه ساخت تابلوهای تبلیغاتی

طراحی و ساخت تابلو چلنیوم

طریقه ساخت تابلوهای تبلیغاتی طراحی و ساخت تابلوی چلنیوم در کارگاه تابلوسازی تبلیغات نوین در حال حاضر به صورت کاملا اتوماتیک توسط سیستم پیشرفته حروف

ادامه مطلب
درباره گروه تبلیغاتی نوین ساین

گروه تبلیغاتی “نوین ساین” فعالیت ساخت تابلو را در سال 1389 آغاز نمود. تولیدکننده انواع تابلوهای تبلیغاتی نمای کامپوزیت و حروف برجسته اعم از تابلو چلنیوم، تابلو نئون پلاستیک، حروف استیل، لایت باکس،حروف لاسوگاسي، تابلو LED و روان،تابلو پلکسی و تابلو فلکسی فعالیت می نماید.

راه های ارتباطی شما با کارشناسان شرکت نوین ساین:

نشانی کارگاه: تهران، خیابان دماوند، خیابان منتظری، خیابان طوفانی،پلاک 49،تابلوسازی نوین ساین

موبایل:0596 089 0912
کارگاه:

آخرین مطالب آموزشی

نحوه ساخت تابلوهای تبلیغاتی

طراحی و ساخت تابلو چلنیوم

طریقه ساخت تابلوهای تبلیغاتی طراحی و ساخت تابلوی چلنیوم در کارگاه تابلوسازی تبلیغات نوین در حال حاضر به صورت کاملا اتوماتیک توسط سیستم پیشرفته حروف ساز چلنیوم و همچنین دستگاه برش

ادامه مطلب
باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟